Якщо ж купували річ за подарунковим сертифікатом, то повернути товар в такому випадку може виявитися дуже непросто, оскільки законодавчо це питання не врегульоване. Але варто пам’ятати, що не весь товар підлягає поверненню, який саме- зазначено в Постанові КМУ «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)» від 19 березня 1994 р. N 172 (продовольчі товари, лікарські препарати, перуки, друковані видання, предмети сангігієни, ювелірні вироби з дорогоцінних металів тощо). Головний спеціаліст Відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів СМР Тетяна Горбатенко розповіла, що покупець має право вимагати у продавця інформацію про товар, відомості про умови зберігання, гарантійні зобов’язання виробника тощо.

захист прав споживачів куди звертатись

Минула доба, ніхто не передзвонив, передзвонюю я – ніхто не бере. Кілька разів додзвонювався – знову треба уточнити і вони зателефонують, і знову ніхто не передзвонює і знову ніхто не бере. На цей момент минуло 3 тижні і питання таке – чи є з їхнього боку порушення прав споживача?

Судовий Порядок

В акті є невелика неточність, занижений діаметр труб тільки в одній квартирі і господарі квартири готові їх замінити в той момент, коли свої недоліки буде усувати магазин. Представник мені відповів, що цей пункт зараз вже не діє. Чи можу я не оплачувати за опалення однієї кімнати з моменту складання акту? Хотілося б дізнатися про розмежування відповідальності itsales.camp в цій ситуації згідно з можливими новими нормативними актами і положеннями. Представниця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Яна Кравець розповіла про правила покупок через інтернет. Зазначила, що купівля товару через інтернет - це договір, укладений на відстані за допомогою засобу дистанційного зв’язку.

Чи Можна Повернути Товар, Якщо З Дня Покупки Пройшло Понад 14 Днів?

Розрахунковий документ з позначкою про дату продажу товару, гарантійні зобов'язання, зміст договору з виконавцем робіт (послуг), опис виявлених недоліків, висунуті вимоги (прохання) з документальним підтвердженням факту їх отримання продавцем (виконавцем), отримані заявником відповіді, висновки тощо. → до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у відповідному регіоні в разі відмови продавця, виробника задовольнити вимоги споживача. При виконанні гарантійного ремонту гарантійний строк збільшується на час перебування продукції в ремонті. Зазначений час обчислюється від дня, коли споживач звернувся з вимогою про усунення недоліків. У зустрічі приймали участь голова Зарічного районного суду м.